Šolske in predšolske ambulante – obvestilo

22. 6. 2018 Matej Štumpfl

Velenje, 22. 6. 2018

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo v času šolskih počitnic zagotavljali zdravstveno varstvo za otroke in mladino iz občin Velenje, Šoštanj in Šmartno ob Paki v predšolskem in šolskem dispanzerju v Velenju. S tem bomo omogočili stalno dosegljivost pediatra od 7.00 do 20.00 za vse akutno obolele ali poškodovane otroke in mladostnike/mladostnice.

Neodložljive preventivne preglede (posvetovalnica, cepljenje) bomo po razporedu izvajali na prvotnih lokacijah.

Zaradi poletne organizacije dela bodo ordinacijski časi pediatrinj spremenjeni.
Tedenski razpored dela je objavljen na spletni strani Zdravstvenega doma Velenje in na oglasnih deskah v ZD Velenje ter v ZP Šoštanj in ZP Šmartno ob Paki.

Na razporedih so objavljene tudi telefonske številke ambulant, na katere lahko pokličete in se naročite na pregled oz. dobite vse potrebne informacije v zvezi z zdravjem vaših otrok.

Vodja predšolskega in šolskega dispanzerja
prim. Margareta Seher Zupančič, dr.med. spec. ped.