!!!OBVESTILO O ZOBOZDRAVSTVENI DEJAVNOSTI!!!

16. 3. 2020 Martina Borovnik

OBVESTILO O ZAČASNI PREKINITVI IZVAJANJA DEJAVNOSTI ZOBOZDRAVSTVA V ZDRAVSTVENEM DOMU VELENJE, ŠOŠTANJ IN ŠMARTNO OB PAKI

Na podlagi odredbe Ministrstva za zdravje (Uradni list RS št. 22/2020 z dne 13. 3. 2020) se do nadaljnjega prekine izvajanje vseh zobozdravstvenih dejavnosti v Zdravstvenem domu Velenje, Zdravstveni postaji Šoštanj in Zdravstveni postaji Šmartno ob Paki.

V primeru potrebe po nujnih zobozdravstvenih storitvah se obrnite na nujne zobozdravstvene ambulante (na primarni in sekundarni ravni), ki so organizirane v:

• Zdravstvenem domu Ljubljana,
  • Zdravstvenem domu Maribor,
  • Zdravstvenem domu Celje,
  • Zdravstvenem domu Kranj,
  • Zdravstvenem domu Novo mesto,
  • Zdravstvenem domu Koper,
  • Zdravstveni dom Murska Sobota in
  • Zobozdravstvenem domu Nova Gorica.

Na terciarni ravni zdravstvene dejavnosti na področju zobozdravstva delujeta Stomatološka klinika Univerzitetnega kliničnega centra Ljubljana ter Klinični oddelek za maksilofacialno in oralno kirurgijo Kirurške klinike Univerzitetnega kliničnega centra Ljubljana.

Za informacije in pomoč pacientom je vzpostavljena telefonska informativna točka, kamor MORATE poklicati, če potrebujete nujno zobozdravstveno oskrbo (za ustrezno navodila in morebitno nadaljnjo napotitev).

Za odraslo populacijo smo dosegljivi na tel. št. 03 8995 484, od ponedeljka do četrtka med 7. in 19. uro, ter v petek med 7. in 13. uro.

V kolikor ima težave otrok ali mladostnik smo dosegljivi na tel. št. 03 8995 591, od ponedeljka do petka med 7. in 14. uro.

Prosimo za dosledno upoštevanje navodil zobozdravnikov.

Spoštovane paciente prav tako obveščamo, da se do nadaljnjega ne izvajajo storitve zobnega RTG.

Hvala za razumevanje.