Koronavirus – Psihosocialna podpora za paciente

4. 3. 2020 Matej Štumpfl

PSIHOLOŠKA TELEFONSKA PODPORA v času epidemije

(nov razpored od 13. 4. 2020)

Spoštovani!

Z namenom zagotavljanja psihološke podpore pri morebitnem težjem spoprijemanju s trenutno epidemiološko situacijo smo vzpostavili možnost tovrstne pomoči za paciente po telefonu in elektronski pošti.

Telefonska številka: 031 334 158
Delovni čas: vsak delovnik od 7.00 do 13. 30 (dopoldne) in od 13.30 do 20.00 (popoldne)
Psihologinje:
• NIKI JAKOL, univ. dipl. psih. (ponedeljek dopoldne, petek popoldne)
niki.jakol@zd-velenje.si
• URŠKA MLINAR, mag. psih. (sreda dopoldne, ponedeljek popoldne)
urska.mlinar@zd-velenje.si
• TINA RZENIČNIK URŠIČ, mag. psih. (torek dopoldne, sreda popoldne)
• KARMEN TOPLAK, mag. psih. (četrtek in petek dopoldne)
karmen.toplak@zd-velenje.si
• mag. DANICA VETERNIK DRAŽNIK, univ. dipl. psih., spec. klin. psih. (torek in četrtek popoldne)
danica.draznik@zd-velenje.si

Psihosocialna podpora ni namenjena podajanju medicinskih informacij. Za le-te so na voljo osebni zdravniki in Klicni center za informacije o koronavirusu 080 1404, ki deluje vsak dan od 8. do 20. ure. Aktualne in ključne informacije v zvezi s koronavirusom najdete tudi na spletni strani NIJZ: https://www.nijz.si/sl/koronavirus-2019-ncov

Vsi tisti, ki ste ali ste v preteklosti že bili v obravnavi v kliničnopsihološki ambulanti za otroke in mladostnike, se lahko obrnete tudi direktno na zaposlene tam, vsak dan preko spletne pošte:
masa.naralocnik@zd-velenje.si
narocanje.psiholog@zd-velenje.si
Ob torkih od 12.30 do 18.00 pa tudi po telefonu 03 / 899 56 36.

Vsi odrasli, ki ste ali ste bili v preteklosti že obravnavani v kliničnopsihološki ambulanti za odrasle, se lahko obrnete tudi direktno na tam zaposlene, vsak dan preko spletne pošte:

danica.draznik@zd-velenje.si

oziroma ob torkih in četrtkih med 13.30 in 20.00 na telefonsko številko 03 / 899 55 68.