Zagotavljanje storitev preko telefona

7. 4. 2020 Matej Štumpfl

Spoštovani!

Zaradi vaše varnosti, zagotavljamo opravljanje nenujnih zdravstvenih storitev preko telefona.
Takšen način dela zahteva prilagajanje tako iz strani zaposlenih, kot tudi s strani uporabnikov.
Da bi lahko ostali v varnem zavetju lastnega doma in se po nepotrebnem ne izpostavljali morebitni nevarnosti okužbe, se trudimo oglasiti na vse telefonske klice, vam svetovati, usmerjati in prevzeti naročila.
Zaradi množice klicev so telefonske linije ambulant posledično velikokrat zasedene.

Četudi vašega izbranega osebnega zdravnika ni na razporedu, lahko pokličete v ambulanto, kjer bo zdravstveno osebje sprejelo vaš klic.
Preden zavrtite telefonsko številko pa vas naprošamo, da se opremite s strpnostjo in vztrajnostjo.

Ostanite zdravi!