Zdravstveno varstvo za otroke in mladino

27. 6. 2017 Matej Štumpfl

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo v času dopustov od 26.6. do 25.8.2017 zagotavljali zdravstveno varstvo za otroke in mladino iz občin Velenje, Šoštanj in Šmartno ob Paki v predšolskem in šolskem dispanzerju v Velenju. S tem bomo omogočili stalno dosegljivost pediatra od 7.00 do 20.00 za vse akutno obolele ali poškodovane otroke in mladostnike/mladostnice.

Neodložljive preventivne preglede (posvetovalnica, cepljenje) bomo po razporedu izvajali na prvotnih lokacijah.

Tedenski razpored dela bo objavljen na spletni strani Zdravstvenega doma Velenje in na oglasnih deskah v ZD Velenje ter v ZP Šoštanj in ZP Šmartno ob Paki.

Za pregled se naročite osebno ali po telefonu (telefonske številke za naročanje v posamezni ambulanti bodo objavljene na tedenskem razporedu)
Vodja predšolskega in šolskega dispanzerja
prim.Margareta Seher Zupančič, dr.med. spec. ped.