Obvestilo – predšolske ambulante

15. 6. 2017 Matej Štumpfl

OBVESTILO ZA STARŠE

Obveščamo vas, da zdravnica BRIGITA PUKMEISTER, dr. med., spec. pediatrije, ni več zaposlena v Zdravstvenem domu Velenje.
Zdravnica SIMONA LESNJAK DERMOL, dr.med., spec. pediatrije bo odsotna predvidoma do julija 2018.
Pri zagotavljanju zdravstvenega varstva predšolskih otrok v kadrovsko okrnjeni zasedbi nam do zasedbe prostih delovnih mest v Velenju pomagajo naslednji pediatri:
ALEKSANDRA BOGDANOVIĆ, dr. med., spec. pediatrije
MARIJA VIDOVIĆ, dr. med., spec. pediatrije,
NADA JONKO, dr. med., spec. pediatrije,
SVJETLANA DIVJAK KNEŽEVIĆ, dr. med., spec. pediatrije,
URŠKA VUČINA, dr. med., spec. pediatrije,
JAKOB ZAPUŠEK, dr. med., spec. pediatrije

TEDENSKI RAZPOREDI DELA ZDRAVNIKOV V PREDŠOLSKIH IN ŠOLSKIH AMBULANTAH SO NA OGLASNIH DESKAH V DISPANZERJU IN NA SPLETNI STRANI ZD VELENJE.
NA RAZPOREDIH SO OBJAVLJENE TUDI TELEFONSKE ŠTEVILKE AMBULANT, NA KATERE LAHKO POKLIČETE IN SE NAROČITE NA PREGLED OZ. DOBITE VSE POTREBNE INFORMACIJE V ZVEZI Z ZDRAVJEM VAŠIH OTROK.