Covid cepljenje

14. oktobra, 2021 Matej Štumpfl

V ZD Velenje imamo spremenjen stalni urnik cepljenja proti covid-19.

Na cepljenje se NI potrebno predhodno naročiti. Prosimo, da na cepljenje NE prihajate tešči.

S sabo prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja.

Tretji odmerek cepiva proti covid-19 je možno prejeti od srede do četrtka brez predhodnega naročanja po objavljenem razporedu cepiv. Priporočen presledek med 2. in 3. odmerkom je vsaj 6 mesecev. S sabo prinesite podatke o predhodnem cepljenju proti covid-19.

ZD VELENJE

Cepljenje bo potekalo v prostorih ZD Velenje, na Vodnikovi 1 – vhod pri garažni hiši, zunanje stopnišče v 1. nadstropje (nasproti Šolskega centra Velenje).

Stalni urnik cepljenja proti Covid-19

wdt_ID Dan Lokacija Ura Vrsta cepiva Starostna omejitev

ZP ŠMARTNO ob PAKI in ZP ŠOŠTANJ

V Zdravstveni postaji Šoštanj in Šmartno ob Paki bomo do nadaljnjega cepljenja proti covid-19 izvajali vsako prvo sredo v mesecu.

V tem letu bomo cepljenje izvedli 3. 11. 2021 in 1. 12. 2021 po naslednjem razporedu:

• Zdravstvena postaja Šmartno ob Paki: prva sreda v mesecu od 8.00 do 9.00 in
  • Zdravstveni postaji Šoštanj: prva sreda v mesecu od 10.00 do 11.00.

Sklep v zvezi z začasno ustavitvijo cepljenje z Janssenom poslan s strani Ministrstva za zdravje še vedno velja:

»Glede na obvestilo o resnem neželenem dogodku po cepljenju s cepivom Janssen, člani PSC predlagajo, da se do razjasnitve situacije cepljenje s tem cepivom začasno ustavi.«

Cepljenje proti covid-19 je možno z ostalimi cepivi po stalnem urniku.

Lepo vas pozdravljamo,
ekipa Cepilnega centra